Jobba hos oss

Vi söker dig! 
…som vill arbeta med spännande arkitektuppdrag i den expansiva Mälardalsregionen. Vi behöver nu stärka upp vårt team med ytterligare medarbetare. 

hej@et-cetera.se

021-30 99 09

Kopparbergsvägen 8, vån 8
722 13, Västerås

Eva Trangärd
Arkitekt SAR/MSA

Telefon: 070 538 39 19
E-post: eva@et-cetera.se

 Jinny Huldt-Löfgren
Arkitekt SIR/MSA

Telefon: 070 754 13 04 
E-post: jinny@et-cetera.se

Johan Jonasson
Byggnadsingenjör

Telefon: 070 266 17 94
E-post: johan@et-cetera.se

Tove Söderberg
Arkitekt

Telefon: 073 957 12 28
E-post: tove@et-cetera.se

Ann-Sofie Eriksson
Kontorschef

Telefon: 076 213 80 40
E-post: ann-sofie@et-cetera.se

Karl Trangärd
Designer

Telefon: 070 092 01 56
E-post: karl@et-cetera.se

Ebba Gustavsson
Civilingenjör inom arkitektur

Telefon: 070 370 20 43
E-post: ebba@et-cetera.se

Karolien Van Ham
Arkitekt SIR/MSA

Telefon: 073 957 43 88
E-post: karolien@et-cetera.se

Carina Lindelöv
Arkitekt SAR/MSA

Telefon: 070 091 73 56 
E-post: carina@et-cetera.se

Isabelle Sjöberg
Arkitekt SAR/MSA

Telefon: 073 595 47 57 
E-post: isabelle@et-cetera.se

Kristina Krtic Cejvan
Arkitekt SAR/MSA

Telefon: 073 960 88 34
E-post: kristina@et-cetera.se

Carola Haavisto
Byggnadsingenjör / Teknikillustratör

Telefon: 076 207 65 66 
E-post: carola@et-cetera.se

 OM OSS

Vi är ett arkitektkontor med lång erfarenhet av arkitektur och inredningsarkitektur. I nära samarbete med kunderna, brukarna och projektmedarbetarna arbetar vi med allt från skisser i tidiga skeden till de små detaljerna i slutskedet. Våra beställare finns i både privat och offentlig sektor. Stort fokus läggs på att skapa tillgängliga, användbara och estetiskt tilltalande miljöer.  Vi jobbar även för en ökad miljöhänsyn avseende energihushållning, materialval och inomhusmiljö.Vi tycker om utmaningar och spänner gärna bågen i såväl stora som små projekt. För oss är ett proaktivt arbetssätt nyckeln till en lyckad slutprodukt. Med det menar vi – att vi arbetar i en öppen dialog med kunder, myndigheter och andra konsulter, såväl som inom den egna organisationen. Vi lyfter alla frågor tidigt med fokus på att nå bästa resultat och vi vill alltid bidra till ett trevligt arbetsklimat.

Välkommen till oss!

VINST!

Tillsammans med Hemfosa har vi vunnit uppdraget för Socialtjänstens Hus i Västerås